מדיניות משלוחים

משלוחים ל- ארה”ב, קנדה ומזרח אירופה

הזמנות קטנות נשלחות בדרך כלל באמצעות דואר ישראל. עבור הזמנות גדולות, חבילות מעל 20 ק”ג ומוצרים מיוחדים אנו משתמשים במשלחים דלת לדתל כמו DHL, FedEX או TNT למשלוח מעבר לים. ניתן להשתמש בחברות שילוח אלה לפי בקשת הלקוח אבל סוג חברת השילוח הספיציפי יבחר בסופו של דבר ע”פ יעד המשלוח של הלקוח.

משלוח באמצעות דואר ישראל

הזמנות שנשלחות באמצעות דואר ישראל נשלחות בשירות דואר אקספרס שלוקח 2-3 ימי עסקים ודורש חתימה בעת הקבלה. עלות המשלוח באמצעות דואר ישראל היא 30$.

משלוח באמצעות EMS או DHL

המזנות שנשלחות באמצעות EMS נשלחות בשירותי דואר אקספרס או שירותי דואר גלובליים ומשך זמן המשלוח עורך בין 3 ל5 ימי עבודה ודרוש חתימה בעת הקבלה. EMS לא מציעים משלוחים בסופי השבוע או משלוחים לתאי דואר.

מידע על זמן הגעת המשלוח

על מנת לחשב מתי המשלוח שלכם יגיע עליכם לקחת בחשבון את זמינות המוצר וסוג המשלוח שנבחר.

המשוואה בה אנו משתמשים כדי להעריך את זמן המשלוח בצורה הטובה ביותר היא כדלהלן:

זמינות הפריט כפי שמוצג באתר + מספר ימי המשלוח המוערכים = זמן המשלוח הכולל.

לדוגמה: באתר מוצגים פריטי יודאיקה בזמינות של 1-3 ימי עסקים. בשימוש במשלוח של EMS לפריטים אלה, משך המשלוח הוא בין 3 ל5 ימי עסקים. הדבר אומר שתוכל לצפות למשלוח שלך להגיע בטווח שבין 3 ל8 ימי עסקים לאחר שביצעת את ההזמנה.

משום שרבים מהמוצרים שלנו דורשים הזמנה מיוחדת או קסטומיזציה, אנו שומרים לעצמנו את הזכות להודיע לך בתוך 48 שעות אם המוצר שהזמנת חסר במלאי. אנו נעדכן אותך באופן מיידי לגבי משך הזמן שיקח כדי ליצור את המוצר השהזמנת. ברוב המקרים הדבר לוקח כשלושה שבועות ליצור אלא אם עדכנו אותך אחרת.

אם הזמנתך למשלוח כוללת מספר פריטים עם תקופת זמינות שונה, אנו נשמור על כל פריטיך יחד עד שכל הפריטים יהיו מוכנים למשלוח אלא אם ביקשת אחרת. ישנה אפשרות נוספת, ליצור משלוח נפרד אם אתה מבקש או אם ההבדל בין שניים מהמוצרים גדול יותר מ60 ימים, אנו נשלח את המוצרים בנפרד ונעדכן אותך בהתאם.

מוצרים מסוימים דורשים עלות משלוח נוספת פר משלוח. עלויות מוצרים אלו כללות:

לוח חלה עם סכין חלה תואם – 150$
כיסוי חלה – 60$
קנדלברה – 500$
פמוטים – 80$
חנוכייה – 500$
כוס קידוש – 60$
סט כוסות קידוש – 80$
מזוזה – 60$
סט טלית –  $60

תיבת ספר תורה – $900

נטלה – $60

עצה למשלוחים מחוץ לישראל וארה”ב
אנו מציעים לך לבדוק עם משרד המכס המקומי שלך לגבי עמלות נוספות ומסי מכס שעשויים להתווסף למשלוח שלך להזמנות שנשלחות אל מחוץ לישראל או ארה”ב. אנא הבן שעלויות נוספות אלה לא מחושבות במחירים באתר ואינן תחת שליטתנו. באחריותו של הלקוח לשלם את עלויות אלה על מנת לקבל את המשלוח שלו. כמוכן איננו לוקחים אחריות לעיכוב משלוחים עקב תנאי מזג אויר קיצוניים, אסונות טבע או שביתות, עונות חגים או עיכובים שנגרמו ע”י המכס או משטרת הגבולות.

  • No products in the cart.